picture
eye

Для людей з вадами зору

Звичайна версія сайту

Автобуси plane

Автостанційний відділ ДП МА «Бориспіль

Для отримання довідкової інформації про напрямок руху та маршрут, час відправлення та прибуття автобусів з/в ДП МА «Бориспіль» та надання, у разі необхідності, пропозицій та зауважень щодо діяльності автоперевізників та автостанційного відділу, звертайтесь за номером:
+38-044-281-76-27

Автобуси Sky Bus

З Міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Києва (через станцію метро «Харківська» до Південного вокзалу залізничної станції Київ-Пасажирський) можна дістатися на автобусах Sky Bus. Автобуси слідують від терміналів В, D за розкладом.

Інформацію стосовно відправлення та прибуття автобусів Sky Bus дізнавайтесь за номером +380 95 431-07-17 (цілодобово).

Маршрут та розклад руху автобусів Sky Bus

Аеропорт «Бориспіль» – Метро «Харківська» – Залізничний вокзал «Південний»

Залізничний вокзал «Південний» – Метро «Харківська» – Аеропорт «Бориспіль»

Інформація про компанію

«ПАТ «Автотранспортна Акціонерна співдружність «Славутич – Бориспіль» (ТМ «SKY BUS»)»

Керівник: директор Пасько Сергій Володимирович

Вартість проїзду

  • з ДП МА «Бориспіль» до метро Харківська – 50 грн.;
  • з ДП МА «Бориспіль» до Залізничного вокзалу «Південний» – 80 грн.;
  • з Залізничного вокзалу «Південний» до метро Харківська – 50 грн.;
  • з Залізничного вокзалу «Південний» до ДП МА «Бориспіль» – 80 грн.;
  • з метро Харківська до ДП МА «Бориспіль» – 50 грн.;

Контактна інформація

+380 95 431-07-17
+380 4595 6-48-14
http://www.skybus.kiev.ua

До ваших послуг автобусні маршрути, які безпосередньо сполучають Міжнародний аеропорт «Бориспіль» із іншими містами України.

Компанії, які здійснюють автобусні пасажирські перевезення в Міжнародному аеропорту «Бориспіль»:

«ПІК «ААЗ Трейдінг Ко» (ТМ «Автолюкс»)»

Керівник: директор Саада Махфуд

Час відправлення рейсів

Номер рейсу

Час відправлення з ДП МА «Бориспіль»

Маршрут

Час прибуття в кінцевий пункт

Примітки

776:30

АП Бориспіль – Київ – Одеса

14:35
9037:30

АП Бориспіль – Київ – Одеса (VIP рейс)

15:20
2028:00

АП Бориспіль – Харків

14:40
29911:15

АП Бориспіль – Київ – Одеса (VIP рейс)

18:05
65411:40

АП Бориспіль – Харків

18:35
4911:15

АП Бориспіль – Київ – Одеса

19:40
38412:40

АП Бориспіль – Харків

19:40
62015:00

АП Бориспіль – Запоріжжя

23:15
58515:45

АП Бориспіль – Київ – Одеса

23:10
№ 5615:55

АП Бориспіль – Харків

22:45
74817:00

АП Бориспіль – Київ – Одеса (VIP рейс)

0:25
51417:35

АП Бориспіль – Луганськ

6:45тимчасово не виконується
90720:10АП Бориспіль – Харків (VIP рейс)2:30
32521:10

АП Бориспіль – Київ – Одеса

4:50
51121:10

АП Бориспіль – Київ – Львів

7:15
47822:45

АП Бориспіль – Харків

5:45
89523:00

АП Бориспіль – Київ – Одеса (VIP рейс)

5:45
Рейс № 57623:10

АП Бориспіль – Запоріжжя

8:10
14410:25

АП Бориспіль – Харків

7:20

Контактна інформація

Телефон: +380 44 230-00-71
Веб-сайт: autolux.ua

 

 

«ТОВ «Гюнсел» (ТМ «Гюнсел»)»

Керівник: генеральний директор Селамі Гюнер

Час відправлення рейсів

Номер рейсу

Час відправлення з ДП МА «Бориспіль»

Маршрут

Час прибуття в кінцевий пункт

Примітки

11577:35АП Бориспіль – Одеса (Comfort +)14:10
362К8:20АП Бориспіль -Дніпропетровськ15:10
1608:35АП Бориспіль – Харків15:30
6399:00

АП Бориспіль – Одеса

17:20
7399:00АП Бориспіль – Херсон (Comfort)19:50
61411:35АП Бориспіль – Дніпропетровськ19:15
43513:00АП Бориспіль – Одеса (Comfort)19:30
137015:05АП Бориспіль – Харків (Comfort)21:35
115917:40АП Бориспіль – Одеса (Comfort +)00:35
21722:00АП Бориспіль – Одеса (Comfort)5:20
66922:00АП Бориспіль – Херсон (Comfort)08:25
003622:30АП Бориспіль – Дніпропетровськ05:35
77423:20АП Бориспіль – Харків06:10
159
613; 773; 1157; (639; 739); 435; 1369; 0035; 1159; 361К;
669
00:00; 06:05; 07:20; 07:35; 09:00; 13:00; 13:25; 16:00; 17:40; 20:30; 22:00

АП Бориспіль – Київ

00:30; 06:35; 08:00; 08:00; 09:30; 13:30; 14:00; 16:30; 18:10; 21:30; 22:30

Контактна інформація

Аеропорт “Бориспіль”, Термінал “D”, 1-ий поверх, приміщення №7

Телефон: +380 93 327-16-04
Веб-сайт: gunsel.ua

 

 

Розклад руху міжміських автобусів

№ п/п

Відправлення з ДП МА «Бориспіль»

Прибуття в кінцевий пункт

Напрямок та маршрут руху

Перевізник

1

05:40

14:00

АП Бориспіль – Луцьк(через Житомир, Новоград- Волинський, Рівне)

ТМ «Луцьк-експрес» (ФО-П Паленка Юрій Миколайович)

Керівник: Паленка Юрій Миколайович

Контактний телефони/факс – (0332)-78-24-88; (050)-940-16-16; (068)-139-60-58; (067)-268-03-02.

Поштова адреса: 43026, Волинська область, м. Луцьк, вул. Стуса, б. 11.

2

08:00

22:30

АП Бориспіль –Бердянськ (через Пирятин, Лубни, Полтава, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Токмак)ФО-П Гончар С.А.

Керівник: Гончар С.А.

Контактний телефони/факс –

(050)-999-41-42;

Поштова адреса: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Провулок Пролетарський, оф. 11.

3

10:40

17:40

АП Бориспіль – Харків

(через Пирятин, Лубни, Полтава, Чутово, Валки)

ТОВ «Фірма «Ікарус»

Керівник: Беккер І.В.

Поштова адреса: 61017, м. Харків, вул. Сіриківська, б. 12,

4

10:40

23:15

АП Бориспіль – Коблево

(через Жашків, Умань, Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Миколаїв)

ТОВ «Гаджиєв»

Керівник: Гаджиєв Ф.С.

Поштова адреса: 54042, м. Миколаїв, проспект Жовтневий, б. 21-М,

Е-mail:www.gadzhiev-bus.com, info@gadzhiev-bus.com

5

14:00

21:00

АП Бориспіль – Харків

(через Пирятин, Лубни, Полтава, Чутово, Валки)

ТОВ «Фірма «Ікарус»

Керівник: Беккер І.В.

Поштова адреса: 61017, м. Харків, вул. Сіриківська, б. 12,

6

14:00

20:30

АП Бориспіль – Харків

(через Пирятин, Лубни, Полтава, Чутово, Валки)

ТМ «Луцьк-експрес» (ФО-П Паленка Юрій Миколайович)

Керівник: Паленка Юрій Миколайович

Контактний телефони/факс – (0332)-78-24-88; (050)-940-16-16; (068)-139-60-58; (067)-268-03-02.

Поштова адреса: 43026, Волинська область, м. Луцьк, вул. Стуса, б. 11.

7

14:00

22:00

АП Бориспіль – Луцьк(через Житомир, Новоград- Волинський, Рівне)

ТМ «Луцьк-експрес» (ФО-П Паленка Юрій Миколайович)

Керівник: Паленка Юрій Миколайович

Контактний телефони/факс – (0332)-78-24-88; (050)-940-16-16; (068)-139-60-58; (067)-268-03-02.

Поштова адреса: 43026, Волинська область, м. Луцьк, вул. Стуса, б. 11.

8

16:50

07:10

АП Бориспіль – Бердянськ

(через Пирятин, Лубни, Полтава, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Токмак)

ФО-П Гончар С.О.

Керівник: Гончар С.О.

Контактний телефони/факс –

(050)-999-41-42;

Поштова адреса: Запорізька область, м. Бердянськ, Провулок Пролетарський, оф. 11.

9

17:40

06:40

АП Бориспіль – Маріуполь

(через Кременчук, Дніпропетровськ, Запоріжжя)

ПАТ «Маріуполь-Авто»

Керівник: Каплан Г.В.

Поштова адреса: 87531, м. Маріуполь, вул. М.Мазая, б. 6,

Е-mail:mariupol_avto@ukr.net

10

18:00

06:00

АП Бориспіль – Кишинів

(через Жашків, Умань, Дубоссари)

ПАТ «АІТ»

Керівник: Канарчук Оксана Іванівна

Поштова адреса: 02121, м. Київ, вул. Автопаркова, б. 7,

Контактний телефон: (044)-562-09-18, (044)-562-06-03

11

19:00

09:25

АП Бориспіль – Чорноморська Коса

(через Жашків, Умань, Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Миколаїв)

ТОВ «Гаджиєв»

Керівник: Гаджиєв Ф.С.

Поштова адреса: 54042, м. Миколаїв, проспект Жовтневий, б. 21-М,

Е-mail:www.gadzhiev-bus.com, info@gadzhiev-bus.com

12

19:10

06:30

АП Бориспіль – Курахове (Донецька область)

(Пирятин, Лубни, Полтава, Красноармійськ, Новомосковськ, Павлоград)

ТОВ «Шеріф- тур»

Керівник: Ташііян Ш.

Контактний телефон: (050)-625-27-99

Поштова адреса: м. Київ, вул. Голосіївська, б. 2.

13

20:00

05:15

АП Бориспіль – Хмельницький

(через Житомир, Бердичів, Хмільник,)

ПП «Авто – Експерт»

Керівник: директор Столяр Олександр Іванович

Контактні телефони/факс – (0382)-76-52-52; (067)-350-77-20;

Поштова адреса: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, б. 44.

Е-mail: st-alex@meta.ua

14

21:45

08:40

АП Бориспіль – Чернівці

(через Житомир, Бердичів, Хмільник, Хмельницький, Кам’янець-Подільський)

ТДВ «Денисівка»

Керівник: директор Шабала Олександр Валерійович

Контактні телефони/факс – (0372)-52-98-98; (0372)-52-90-53; (0372)-52-98-37.

Поштова адреса: 58007, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Мориса Тореза, б. 64 Б.

15

22:00

05:20

АП Бориспіль – Харків

(через Пирятин, Лубни, Полтава, Чутово, Валки)

ПП «Авто – Експерт»

Керівник: директор Столяр Олександр Іванович

Контактні телефони/факс – (0382)-76-52-52; (067)-350-77-20;

Поштова адреса: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, б. 44.

Е-mail: st-alex@meta.ua

16

00:40

07:20

АП Бориспіль – Харків

(через Пирятин, Лубни, Полтава, Чутово, Валки)

ТДВ «Денисівка»

Керівник: директор Шабала Олександр Валерійович

Контактні телефони/факс – (0372)-52-98-98; (0372)-52-90-53; (0372)-52-98-37.

Поштова адреса: 58007, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Мориса Тореза, б. 64 Б.

17

01:30

08:50

АП Бориспіль – Луцьк(через Житомир, Новоград- Волинський, Рівне)

ТМ «Луцьк-експрес» (ФО-П Паленка Юрій Миколайович)

Керівник: Паленка Юрій Миколайович

Контактний телефони/факс – (0332)-78-24-88; (050)-940-16-16; (068)-139-60-58; (067)-268-03-02.

Поштова адреса: 43026, Волинська область, м. Луцьк, вул. Стуса, б. 11.

Контактні телефони каси в терміналі «D»:

+38(096)-897-29-04;

+38(066)-652-94-60.